Club Lees maakt volgens VPRO succesvolle start

Bart Janssen | 7 november 2023

De op 20 oktober gelanceerde online leesclub 'Club Lees' heeft volgens initiatiefnemer VPRO een succesvolle start gekend. 'Het feit dat de Club Lees-app in de eerste week al in de top 3 van boeken-apps in de App Store stond en er in één week 4000 nieuwe leden zijn bijgekomen, onderstreept de behoefte van jonge lezers,' aldus de VPRO.

Deelnemers krijgen maandelijks een digitaal boek (gratis) in de Club Lees-app, geannoteerd en verrijkt met content, gemaakt door de leden van Club Lees; daarnaast is er short form content op Instagram en Tiktok, plus een maandelijkse digitale meet-up met lezers.

Tot en met 19 november leest de club 10 minuten en 38 seconden van Elif Shafak onder leiding van Naaz. Op 20 november komt het tweede boek beschikbaar: de keuze van clublid Lemuël is Auxiety van Dieuwertje Heuvelings, een roman die zich afspeelt in de Nederlandse hiphopscene.

Log snel in of word abonnee van Boekblad
  • Dit artikel bevat nog minimaal 0 woorden
Nog geen abonnement op Boekblad?

Profiteer van onze voordelige abonnementen.

Nu abonnee worden